DAX 26. 8. 2016

DAX 26. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 26. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Čtvrtek byl pro změnu v rukou prodejců. Od startu seance nastal výprodej, který pokračoval až k 10470. To, že se trh zastavil na této ceně nemusí být náhoda. Je to první větší HVN, která se nyní stala supportem. Kupci zde nastartovali korekční pohyb, který dosáhl zpět na 10560. Od této ceny se kupci střídali v nákupní a prodejní aktivitě až nakonec uzavřeli obchodní seanci na ceně 10500.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejší aktivita překazila naší myšlenku silného low a podporu nových nákupních objednávek. Trh vyplnil objemový profil a naopak zanechal prázdné místo na vyšších cenách. Jsme nyní v rovnováze a proto jsme zakreslili nový krátkodobý objemový profil, který je značen tmavě šedou barvou. Je jasné, že cena, která nyní značí rovnováhu je 10590. Jestliže budou dnes aktivní kupci, právě toto je cena, která by měla být jejich cílem. Pokud by se tak stalo, trh by mohl vyplnit LVN na 10560 a vytvořit tak krásný vyvážený profil. V případě, že budou agresivnější prodejci, je nutné mít na paměti support ve formě včerejšího low a HVN 10470. Po proražení této ceny by mohl Dax dál klesat směrem k 10400.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 26. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!