DAX 26. 9. 2016

DAX 26. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 26. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po čtvrteční silné rally došlo v pátek spíše ke korekci a uklidnění trhu. Prodejci vymazali část zisků z předchozí seance a nakonec uzavřeli obchodní týden na ceně 10605. Zmiňovaná HVN 10620 se stala cenou VPOC, neboli férovou cenou, kde bylo realizováno nejvíce objednávek. Není náhodou, že je to právě dlouhodobá HVN oblast.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem o 55 bodů níže, než trh minulý týden uzavřel. Jako hlavní scénář pro první den tohoto týdne se nabízí reakční nákupní aktivita směrem k včerejšímu close a férové ceně. Tím by došlo k vyplnění gapu, což je častá situace na Daxu. V cestě na páteční close však stojí překážky HVN 10575 a LVN a páteční low 10595. Ty by mohly uzavření gapu zabránit a spustit další prodejní pohyby. Poslední resistencí a odrazovým můstkem pro prodejce je páteční VPOC 10620. Tuto cenu by se rozhodně měli pokusit ubránit. Pokud prodejci ovládnou dnešní seanci, jejich cílem by mohla být HVN na 10515.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 26. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!