DAX 27. 1. 2016

DAX 27. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Úterní seance na Daxu byla ve znamení silných nákupů. Po otevření se kupci ujali vedení a prodejcům nedali sebemenší šanci. Prodejci se pokusili o obrat až v závěru seance, ale ani v tuto dobu se jim to nepodařilo. Včerejší objem objednávek je velmi špatně distribuován, toho si všimneme na objemovém profilu, který má plno prázdných LVN zón. Trh bez jediné korekce rostl od low až po high, kde také uzavřel včerejší obchodování.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seanci jsme otevřeli v blízkosti high. Mírně pod ním v rozpětí včerejšího dne. Včerejší den můžeme pokládat za velmi býčí. O tom svědčí silný trendový pohyb i forma uzavření seance. Vypadá to, že kupci našli síly a nechtějí se vzdát rostoucích pohybů. Pokud budou dnes pokračovat v agresivitě, mají jasný cíl, kterým je HVN 9990 a hlavní VPOC 10107. Pozor však na testování včerejší prázdné struktury objemového profilu. Vzhledem k tomu, že máme mnoho LVN, je možné, že trh bude nejprve před rostoucími pohyby tyto zóny testovat. Samozřejmě je nutné počítat i se scénářem, že kupci nebudou mít sílu v dalším býčím pokračování. Prodejci by tak mohli korigovat včerejší rostoucí pohyb až k ceně 9600.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

27-1-dax

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 27. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!