DAX 27. 1. 2017

DAX 27. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 27. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla odstartována ve stejném duchu jako seance předchozí. Kupci se ihned po otevření bez reakční prodejní aktivity vydali na vyšší ceny. Dlouho jim tato snaha nevydržela. Na ceně 11895 došlo k otočení sil a kupci pro tento den skončili. Prodejcům se podařilo dosáhnout téměř předchozího close. Seance byla nakonec uzavřena na ceně 11830. Při pohledu na objemový profil vidíme, že včerejší den můžeme považovat za konsolidaci, kdy po rychlém breaku nahoru přišel pomalejší den. Kupci a prodejci zpracovávali nové informace.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli v okolí včerejšího close. Nad sebou máme novou férovou cenu 11860. Ta se nyní nabízí jako poměrně zajímavá resistence, která by mohla spustit prodejní objednávky. Mohl by to být dobrý odrazový můstek pro prodávající, kteří mají nyní za cíl dostat se zpět 11810 či až k 11745. Pokud bude 11860 proražena, můžeme očekávat další test 11900 a pokud budou kupci opravdu agresivní, můžeme se těšit na dosažení magické hranice 12000.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 27. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!