DAX 27. 10. 2015

DAX 27. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Start tohoto týdne byl ve znamení pomalého trhu a budování Value. Defacto celý obchodní den jsme strávili v oblasti horní distribuce pátečního trendového dne. Pondělí nám přineslo pomalý vyvážený den, který často následuje právě po rychlém trendovém dni, jakým byl pátek.

Pro dnešní den se témeř nic nemění od včerejšího očekávání. Opět můžeme očekávat test LVN zón pátečního profilu a následné pokračování kupců. Je také dost možné, že potom, co jsme včera rozšířili high aktuálního swingu na 10867, zůstaneme nějaký čas v pátečním rozpětí a na ceny 11000 a výš se nevydáme ihned.

Pokud se podíváme na možné zóny reakce pro dnešní den, zajímavá by mohla být LVN zóna 10730 – 10725 jako první support pro kupce. Dále pak LVN 10675. Od těchto zón bychom mohli dostat pohyby alespoň k aktuálnímu VPOC 10805, který byl potvrzen hned dvěma seancemi za sebou.

Pokud tyto zóny prorazíme na nižší ceny, můžeme očekávat dosažení páteční HVN zóny 10630.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

27-10-15dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!