DAX 27. 10. 2016

DAX 27. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 27. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ve včerejší seanci byli velmi aktivní prodejci a dokázali tak prorazit hned několik našich úrovní supportu. Podívejte se však na včerejší graf před obchodní seancí a s tím, co se na trzích stalo. Například HVN oblasti 10625 či 10700 perfektně zapůsobily jako s/r úrovně, od kterých se trh pěkně odvracel. Nakonec byla seance uzavřena v červených číslech a rovnovážná oblast se vrátila zpět na nižší ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem uprostřed včerejší rovnovážné oblasti. První scénář se tedy nabízí reakční nákupní aktivita, avšak ta už pomalu probíhá. Zatím se kupcům podařilo dosáhnout na včerejší férovou cenu a už jen kousek jim chybí k dosažení včerejší ceny close. Tím bude reakční aktivita naplněna. Když se podíváme na aktuální vývoj ceny Daxu a na objemové profily, vidíme, že jsme se vrátili do střednědobé rovnováhy pod cenou 10700. Tato oblast by i nyní mohla být resistencí, která by teoreticky měla zastavit případné nakupující obchodníky. Dnešní zóny jsou tedy poměrně jasné. HVN 10700 a HVN 10625. Jestliže bude jedna z těchto oblastí proražena, očekáváme následující pohyb ve směru proražení. V případě, že to bude cena 10625, očekáváme test nebo snahu otestovat dlouhodobě férovou cenu 10575. Na druhou stranu, pokud bude proražena HVN 10700, očekáváme vyplnění prázdného objemového profilu nad touto hladinou.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 27. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!