DAX 27. 3. 2017

DAX 27. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 27. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Začátek páteční seance se vyvíjel poměrně podle představ. Nejprve jsme těsně prorazili high, což je v tomto typu uzavření vždy vysoká pravděpodobnost. Následně však kupci neměli sílu na to, aby porazili reakční prodávající. Ti dokázali to, o čem jsme psali. Otestovali předchozí VPOC. Tuto oblast využili kupci na odraz a nové rostoucí pohyby. Okolo ceny HVN 12095 se trh mírně zastavil a nakonec v blízkosti této ceny také uzavřel.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní otevření je poměrně zajímavé. Klesli jsme o 70 bodů ranním gapem a otevřeli jsme přímo na ceně 12020, což je dlouhodobá HVN. Co nás nyní může čekat? Jsme pod férovou cenou páteční seance, mohli bychom tedy očekávat obchodní aktivitu ve směru reakčních nákupů. Pokud tomu tak bude, očekáváme test VPOC 12070. Tato cena vypadá zajímavě i z pohledu price action. Pokud bychom se k této ceně dostali, je dost možné očekávat, že 12070 zapůsobí ja resistence. V minulosti již několikrát tato cena byla s/r úrovní a nyní by tak mohla zafungovat i z důvodu kontextu trhu. Jsme přesně na rovnovážné ceně z dlouhého období a ta má tendenci trh přitahovat. Pokud se nedočkáme reakční aktivity, očekáváme spíše pomalejší tržní aktivitu z důvodu toho, že se nacházíme uprostřed rovnováhy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 27. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!