DAX 27. 5. 2016

DAX 27. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší den byl opět v režii kupců. Již třetí seanci se jim daří zvedat férové ceny a rovnovážné oblasti. Po otevření seance Dax rostl až na high 10288. Denní objemový profil je ve tvaru písmene “P”, kdy byly objemem uznány vyšší ceny. Dax také dokázal uzavřít na férové ceně 10260, což jen potvrzuje to, že obchodníci chtějí realizovat objednávky na těchto hladinách.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v blízkosti včerejšího close a férové ceny. Daxu se podařilo otestovat ceny nad včerejším high, ale zatím se spíše vrací do oblasti včerejšího rozpětí. Pokud budou kupci dnes již čtvrtý den v řadě aktivní mají opravdu na dosah zmiňovanou zónu 10315. To je nejbližší resistence a zajímavá zóna pro prodejce. Pokud by prodejci dnes vstoupili do trhu, jejich cílem by měl být návrat zpět k ceně 10200, čímž by vyplnili prázdný objemový profil včerejšího dne na těchto hodnotách. Vzhledem k tomu, že v pondělí se Dax neobchoduje a v USA je The Friday before Memorial Day očekáváme i pro dnešek pomalejší aktivitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 27. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!