DAX 27. 7. 2016

DAX 27. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 27. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Silná low jsou potvrzena dalším rostoucím dnem. Od pondělí upozorňujeme na sílu kupců, kterou dokazují objemové profily a jejich silná low. Včera se nejprve projevili prodejci, kteří otestovali support 10140. Zde byli prodejní objednávky silně odmítnuty. Kupci opět vytvořili silné low a po zbytek dne ovládali seanci. Rovnovážná oblast byla opět posunuta na vyšší ceny. Profil je poměrně vyvážený.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance začala velmi agresivně. Otevřeli jsme rostoucím gapem a ihned následovala silná aktivita kupců, kterou můžeme přirovnat k typu otevření Open Drive dle teorie aukce. Prorazili jsme poslední výraznější HVN na ceně 10300. Jestliže se Dax bude obchodovat nad touto cenou, má prostor k 10340 – 10350, což je drobná LVN. Pokud kupci nebudou tak agresivní, můžeme očekávat s 9h reakční prodejní aktivitu, kdy by se prodejci měli pokusit o návrat na ceny včerejší seance. V tomto scénáři očekáváme návrat a testování včerejší close ceny 10250, která dokonale sedí jako HVN dlouhodobého objemového profilu. Jestliže se dostaneme k této ceně, je možné, že trh zastaví a bude se obchodovat v rovnovážné oblasti včerejšího dne. Je možné, že trh bude pomalejší z důvodu vyčkávání na dnešní FOMC.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 27. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!