DAX 27. 9. 2016

DAX 27. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 27. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena klesajícím gapem a kupci neměli dostatek sil na to, aby víkendový gap uzavřeli. Pokusili se, ale marně. Prodejci nastolili rychlý výprodej, kterým jsme se dostali až do rozpětí čtvrteční seance. Výprodej trval až do samotného uzavření seance a to až na cenu 10378. Rovnovážná oblast se přesunula zpět na nížší ceny s férovou hladinou 10390. Close na samotném low také potvrzuje kvalitu prodejních objednávek. Prodejcům se podařilo vymazat zisky z konce minulého týdne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes byl Dax otevřen naopak rostoucím gapem uvnitř oblasti, kde bylo včera realizováno nejvíce objednávek. Nabízí se reakční prodejní aktivita směrem k VPOC 10390. Pakliže kupci nechtějí dovolit prodejcům pokles až na 10300, měli by rozhodně cenu 10390 ubránit. Tato cena by mohla být zajímavou supportní zónou. Po případném proražení 10390 budeme sledovat ceny 10330 a HVN 10290, která by mohla působit jako magnet přitahující prodejní aktivitu. V případě, že kupci budou mít dostatek sil a zabrání poklesům, jako resistence by se mohla zachovat cenová hladina 10485, což je včerejší LVN oblast, která odděluje prostor s objemem objednávek od vyšších cen, kde příliš objednávek realizováno nebylo. Při rostoucích pohybech je další zajímavou zónou drobná HVN 10515.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 27. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!