DAX 28. 1. 2016

DAX 28. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pro včerejší den jsme upřednostňovali kupce. Očekávali jsme rostoucí pohyby směrem k HVN 9990. Po otevření seance šel Dax nejprve otestovat rozpětí předchozího dne. Na drobné HVN 9730 z 26. 1. našel support a kupci se konečně dostali ke slovu. Dokázali vymazat ranní ztráty a rozšířit high posledního swingu. High bylo vytvořeno na ceně 9923. Zde se trh setkal s resistencí. Následně přišel výprodej opět na support 9730.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní den na Daxu začal uprostřed rovnovážné oblasti včerejší seance. Včerejší profil je v této oblasti pěkně široký, což svědčí o dobré obchodní aktivitě a uznání těchto cen za rovnovážné. V zhledem k tomu, že otevíráme právě zde, nemáme jasně preferovaný scénář pro začátek seance. Pokud zakreslíme objemový profil za poslední čtyři seance (profil šedé barvy), jednoznačně vidíme, že je trh v rovnováze. Nachází se přímo na cenách, kde byla nejvyšší aktivita. Jsme tedy tam, kde obchodníci chtějí realizovat své objednávky. Pokud se trh vydá býčím směrem, jsme připraveni na zóny HVN 9990 a VPOC 10107. Pokud bude naopak trh klesat, zajímavé by mohly být HVN zóny 9600 a 9450

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 28. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!