DAX 28. 10. 2015

DAX 28. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Pro včerejší den jsme zmiňovali několik LVN zón, které by mohly podpořit nákupní aktivitu. Jednou z nich byla LVN 10730, kterou jsme nedosáhli o cca 2 body. Odraz přišel již z ceny 10732. Tento odraz jsme očekávali alespoň k VPOC předchozí seance 10804 i z toho důvodu, že v této oblasti bylo close. Na ceně 10804 byli nalezeni prodejci a spustili medvědí náladu na trhu, která převládala po celou seanci. Uzavřeli jsme na hranici rovnovážné oblasti Value Area Low.

Dnešní seanci jsme otevřeli uvnitř rovnovážné oblasti, takže nemůžeme jasně preferovat reakční či iniciativní aktivitu. Možným scénářem je však test včerejší férové ceny VPOC, která je téměř uprostřed Value Area. Od této ceny bychom mohli dostat další prodejní aktivitu, která má nyní za cíl vyplnit objem na cenách, které byly pátečním rychlým trhem proraženy.

Pokud trh prorazí pod 10680, dostane se do oblasti LVN mikro-kompozitního profilu a zřejmě nebude mít problém klesnout ještě níže. Pokud naopak cena 10680 trh podrží, mohla by nastartovat další pohyby v horní distribuci směrem k dlouhodobému cíli 11000.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

28-10-15-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!