DAX 28. 10. 2016

DAX 28. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 28. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší trh byl poměrně volatilní a protnul námi zmiňovanou zónu 10700 naprosto bez problému. I s tím se v tradingu musí počítat. Kupci byli aktivní již od začátku obchodní seance, kdy se jim rychle podařilo uzavřít ranní gap. Následně pokračovali přesně na předchozí high 10770. Zde byla nákupní aktivita opět odmítnuta. Vyšší ceny opět nezískaly mnoho objednávek a objemový profil je opět prázdný. Vše nahrává do karet prodejcům.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Budou dnes prodejci silní, aby se vrátili zpět na nižší ceny? Vypadá to, že se Daxu přes cenu 10730 nahoru příliš nechce. Dlouhodobá rovnováha by mohla cenu nyní přitahovat. V takovém případě, kdy neprorazí trh 10730, očekáváme obchodní aktivitu směrem k 10625. Tato cena včera nebyla testována a určitě by si test zasloužila. V případě jejího proražení se dále nabízí cíl pro prodejce ve formě dlouhodobé férové ceny 10575.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

28-10-16

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 28. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!