DAX 28. 11. 2016

DAX 28. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 28. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance začala rychlým výprodejem. Prodejci se dostali přes rovnovážnou oblast předchozího dne a otestovali předchozí low. To je však na cestě za nižšími cenami zastavilo. 10650 opět způsobila odraz a zafungovala jako support. Následně kupci vymazali kompletně ztráty z dopoledne, takže se na Daxu moc nezměnilo. Trh uzavřel v blízkosti high a vypadalo to, že budou mít kupci velkou šanci dostat se na vyšší ceny. Tomu však odporuje dnešní otevření klesajícím gapem.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena klesajícím gapem, kdy trh otevřel přímo na férové ceně pátečního dne 10680. Odtud zatím Dax klesá, tak uvidíme, jestli bude mít tendenci dostat se níž a případně otestovat supporty na cenách 10600 či 10575. Ty jsou nyní klíčovými zónami. Jestliže budou tyto zóny proraženy, Dax opustí rovnováhu, která je budována již 12 obchodních seancí.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 28. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!