DAX 28. 12. 2016

DAX 28. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 28. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Závěrečným vývojem tohoto roku Dax potvrzuje důležitost aktuálních cen v okolí 11460. Vytvořila se zde nová rovnovážná oblast a férová cena, která je každým dnem potvrzována. Včerejší seance byla otevřena klesajícím gapem, který byl ihned po otevření trhu vymazán. Kupci vstoupili silně do trhu a vrátili cenový vývoj zpět na vyšší ceny do oblasti rovnováhy.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena ve včerejší rovnovážné oblasti. Když se podíváme na pár posledních dní, jasná resistence, která drží Dax od dalších rostoucích pohybů je cena 11480. Tato cena již 3x zastavila nákupy a pokud ani dnes Dax přes tuto cenu neprojde, můžeme očekávat spíše pohyb do strany či mírný pokles.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 28. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!