DAX 28. 2. 2017

DAX 28. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 28. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla odstartována na hladině férové ceny a close páteční seance. Kupci se vydali testovat oblast prázdného objemového profilu a příliš se jim nezadařilo. Byli odmítnuti a trh se vrátil zpět k 11805. Zde jsme obchodovali převážnou dobu dne, nakonec se kupci ještě jednou pokusili o růst a teď už se jim to povedlo. Seance uzavřela na ceně 11850 avšak většina objemu je stále v okolí 11805.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela na místě včerejšího uzavření. Prodejci se vydali směrem reakční prodejní aktivity a mají poměrně dobře našlápnuto k dosažení včerejší VPOC ceny 11810. Tato oblast by mohla působit jako mírný support, avšak neočekáváme od ní žádné velké rostoucí pohyby. Spíše očekáváme postranní pohyb v oblasti 11850 – 11720. V případě, že bude reakční prodejní aktivita odvrácena, očekáváme test resistence na 11895.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 28. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!