DAX 28. 3. 2017

DAX 28. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 28. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala trochu jinak, než by napovídala teorie aukce. Mohli jsme očekávat reakční nákupní aktivitu, avšak trh se vydal přesně opačným směrem. Do hry vstoupili prodejci, podařilo se jim otestovat až 11945. Od této ceny kupci rychle odvrátili prodeje a otočili dění pro celý den. Bez problému smazali ranní ztráty a vydali se na vyšší ceny. Podařilo se jim dokonce uzavřít na samotném high 12060.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Uzavření silně na straně kupců, pravděpodobnost proražení high velmi vysoká. Vše se odehrálo přes noc, kdy jsme ráno otevřeli seanci rostoucím gapem na ceně 12090. Kupci byli agresivní a pokusili se nastartovat rychlé nákupy, avšak byli odmítnuti. Zatím se nám tvoří pinbar, který by mohl naopak hrát do karet prodejcům. Obchodníci by si mohli vyložit aktuální situaci jako odmítnutí rostoucích pohybů, což by pro prodejce byla dobrá informace. V takovém případě by se prodejci mohli pokusit o pokles zpět ke středu rovnováhy na 12020. Pokud naopak pinbar bude falešný a dojde k jeho vyplnění, očekáváme rostoucí pohyby směrem k ceně 12140.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 28. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!