DAX 28. 7. 2016

DAX 28. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 28. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Kupci na německém akciovém indexu stále dominují. Potvrzením toho je nová rovnovážná oblast na vyšších cenách s VPOC na 10330. Kupci vstoupili agresivně do trhu ihned po otevření. Dostali se až na LVN 10340 – 10350, kde se však setkali s odporem ve formě prodejních objednávek. Prodejci dokázali vymazat zisky kupců za celý den, avšak nepodařilo se jim prorazit low seance, které bylo stanoveno hned po jejím otevření. Objemový profil je ukázkově vyvážený.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dax dnes otevřel v na spodní hranici rovnovážné oblasti. Otestoval včerejší low a obchoduje se na HVN 10300. Jaký by mohl být dnešní scénář? Vzhledem k tomu, že jsme v rovnovážné oblasti a přímo na HVN oblasti, můžeme očekávat pomalejší aktivitu přímo na těchto cenách. LVN 10350 jasně ukázala, že prodejci nechtějí dopustit další rostoucí pohyby. Pokud budou dnes prodejci v převaze, mohli by se pokusit atakovat cenu 10250, což je HVN a neotestované close úterní seance. Tuto cenu by se měli kupci pokusit ubránit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 28. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!