DAX 28. 9. 2015

DAX 28. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Pro páteční seanci jsme očekávali proražení předchozího high, pokud do trhu nevstoupí prodejci. Tento scénář se také stal a Dax opravdu prorazil zmiňované 3x testované high na ceně 9710. High seance bylo vytvořeno na 9746, což je LVN zóna předchozího dne. Opět bylo potvrzeno, že LVN reaguje jako resistence a lze od těchto cen očekávat odmítnutí cen a korekční pohyby.

Nový týden jsme dnes začali otevřením na ceně 9585 a následným pohybem vzhůru k VPOC páteční seance, což můžeme nazvat jako reakční nákupní aktivitu. VPOC 9675 můžeme pro dnešní den považovat za první zónu pro případné prodeje.

Pro dnešní den tedy očekáváme reakční nákupní aktivitu směrem k 9675 a následné prodeje s cílovou zónou HVN 9430. Na cestě k 9430 je drobný support ve formě LVN na ceně 9490, na který je potřeba si dát pozor.

Pokud nedostaneme prodejní aktivitu, trh je otevřen nákupům až k pátečnímu high 9675. Pokud tuto zónu prorazíme, můžeme očekávat postup na vyšší ceny.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

28dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!