DAX 29. 1. 2016

DAX 29. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Ve včerejší analýze jsme uvedly, že jedna ze zajímavých zón by mohla být HVN 9600. A právě tato cena byla support a zastavila včerejší klesající pohyby! Na začátku seance vypadal den nadějně pro kupce, kteří vyrazili od open na vyšší ceny. Na ceně 9900 byli zatlačeni do kouta a prodejci se ujali iniciativy pro zbytek dne. Trh klesnul až na 9590, odkud se mírným korekčním pohybem dostal na cenu close 9662.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem 136 bodů. Pro ranní aktivitu můžeme očekávat pokles směrem ke close 9662. Včerejší den potvrdil, že jsme v rovnováze. I přes široké rozpětí větší než 300 bodů za den se Dax nikam výrazně neposunul a zůstává v rovnováze i nadále. Trh se posledních pět dní pohybuje do strany. Dokud se nevychýlíme od této rovnováhy, nemůžeme jasně preferovat kupce či prodejce. Na nižších cenách máme zaznamenány zóny HVN 9680, která je v blízkosti včerejšího close 9662 a následně netestovaný vpoc (NakedVPOC) 9450. Naopak na vyšších cenách je zajímavá HVN zóna 9990 a dlouhodobě 10107.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 29. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!