DAX 29. 11. 2016

DAX 29. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 29. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Již nějakou dobu jsme psali ranní analýzy takřka bez nových informací. Očekávali jsme, kdy Dax opustí oblast střednědobé rovnováhy, v které se nacházel od 10. 11. 2016. Vypadá to, že jsme se dočkali. Včerejší seance byla jasně v rukou prodejců. Po otevření trhu klesajícím gapem prodejní tlaky pokračovaly a to přímo na naši support zónu 10575. Zde došlo ke korekci cca 70 bodů, kdy se kupci pokusili prodeje zastavit. To se jim však nepodařilo. Prodejci byli silnější a dokázali celou seanci uzavřít v červených číslech na samém low dne 10555.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírně nad včerejší cenou close. Kupci se zatím snaží dostat reakční nákupní aktivitou zpět na vyšší ceny. Jejich cílem by měla být zóna 10600 – 10605, která je nyní na dosah. Pro další setrvání na rovnovážných cenách je nutné, aby tuto cenu prorazili zpět nahoru a udrželi tržní vývoj nad tímto důležitým supportem. Pokud se trh naopak od vyšších cen odvrátí, můžeme se dočkat delšího období s prodejní náladou. Pro kupce je tedy dnes úkol jasný. Naopak prodejci mají teď poměrně otevřeno. Pokud dokáží využít odrazu od 10600, trh by mohl poklesnout až k nejbližší LVN 10470. Mají před sebou poměrně dost volného prostoru a bude záležet jen na nich, jak využijí opuštění zmíněné rovnováhy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 29. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!