DAX 29. 12. 2015

DAX 29. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Pro včerejší den jsme očekávali proražení předchozího high hned z několika důvodů. High bylo skutečně proraženo, avšak tento pohyb byl jedinou aktivitou kupců. Podařilo se jim rozšířit nové high na 10775, ale následně byli kupci potlačeni a prodejci se postarali o pokles zpět do rozpětí předchozího dne. V okolí předchozího VPOC se začla znovu tvořit rovnovážná oblast. Úzká range potvrzuje předpoklad snížené volatility.

Dnešní seanci jsme otevřeli rostoucím gapem o velikosti 34 bodů. Tato situace nastala v historii 14krát za 2440 dnů a s úspěšností 64% byl tento gap uzavřen. Statistika není nijak jednoznačná, ale i tak můžeme očekávat pokles trhu, uzavření gapu a tedy reakční prodejní aktivitu. Pokud se tento předpoklad naplní, očekáváme dnešní aktivitu opět v oblasti včerejší Value Area s nižší volatilitou.

Pokud bychom nalezli v trhu kupce, stále mějme na paměti zóny 10812 a 10940.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 29. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!