DAX 29. 12. 2016

DAX 29. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 29. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší předpoklad o ceně 11480 jako o resistenci se potvrdil. Tato cena se stala high včerejší obchodní seance, přes které se kupcům nepodařilo dostat. Dax se tak vrátil k nižším cenám. Je patrné, že objem objednávek opět potvrdil rovnováhu na cenách okolo 11460, avšak prodejcům se podařilo seanci uzavřít na 11440.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní typ otevření byl poměrně překvapivý. Nebo alespoň měl nižší pravděpodobnost než námi oblíbená reakční aktivita. Po otevření trhu se vůdči role chopili prodejci. Prodeje však nejsou nijak závratné. Trh se blíží zajímavé zóně 11410. To je low posledních dní a VPOC seance 19. 12. Uvidíme, jestli tato cena zapůsobí jako support a Dax zůstane poslední dny tohoto roku v rovnováze, kterou nyní nastolil.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 29. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!