DAX 29. 3. 2016

DAX 29. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

I když bylo low poslední seance vytvořeno 24 bodů pod naším levelem 9900, je patrné, že tato cena byla supportem, kde byli prodejci zastaveni. Čtvrteční seance začala v prodejní náladě a tak se odvíjela téměř až do konce dne. Kupci dokázali zastavit prodeje, a tak se vytvořila nová rovnovážná oblast s férovou cenou 9925. Všimněte si, že rovnovážná oblast není jen tak někde, ale přímo na cenách předchozích rovnovážných oblastí. Dax se tedy vrátil přímo do středu své rovnováhy.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

První seance po velikonoční pauze dnes otevřela mírně nad close předchozího obchodního dne avšak stále v rovnovážné oblasti. Nic nenasvědčuje tomu, že bychom dnes měli očekávat silné směrové pohyby. Nacházíme se uprostřed rovnováhy, kterou Dax potvrzuje již 9 seancí v řadě. V takové fázi je trh vyvážený a obchodní aktivita se může jevit spíše jako “vyčkávání” na únik. V takové situaci je vhodné soustředit se spíše na obchody ve směru rovnováhy. Prodeje na high a nákupy na low. Oblast střednědobé rovnováhy je dobře ohraničena zónami 9790  VPOC a 10125 NakedVPOC (netestovaný VPOC 23. 3.). Nyní můžeme očekávat obchodní aktivitu zejména v této oblasti.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 29. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!