DAX 29. 3. 2017

DAX 29. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 29. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala velkým pinbarem a vypadalo to celkem pěkně na reakční prodejní aktivitu. Byli jsme nad dlouhodobě rovnovážnou cenou 12020 a očekávali jsme pokles. Až do odpoledne byl trh nejasný a spíše jsme přešlapovali na místě a pak to přišlo. S 16h Dax vystřelil směrem vzhůru a definitivně opustil rovnováhu. Kupcům se podařilo dosáhnout až ceny 12210, což je high z 16. 3. 2017. Seance byla uzavřena přímo na high, což značí sílu kupců, avšak když se podíváme na objem, vidíme, že rovnováha zůstala v okolí VPOC 12090.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela mírně pod včerejším close. Hned ráno bude velmi důležité, protože podle toho, co se stane na aktuální zóně 12200-12210 dost možná ovlivní vývoj dnešního dne. Pokud budou kupci pokračovat ve včerejší agresivní náladě a podaří se jim opět nastartovat trendový den, mají poměrně prostor pro růst. Další zóna, kterou máme zaznamenanou je 12300 (zóna z daily grafu, high seance z března 2015). Aktuální ceny jsou vysoké a příliš času a objemu Dax na těchto cenách v historii nevytvořil. Pokud dosáhneme na 12300 a prorazíme tuto zónu, je možné, že se dostaneme na all time high. V opačném případě, kdy bychom nepřekonali 12200 a klesli, očekáváme návrat k nižším cenám s první zastávkou na price action levelu a včerejší LVN 12130.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 29. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!