DAX 29. 7. 2016

DAX 29. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 29. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pro včerejší seanci jsme očekávali obchodní aktivitu zejména pod cenou 10350. Tato cena byla proražena velmi agresivním pohybem hned v dopolední seanci, avšak kupci nebyli natolik silní, aby nad touto cenou trh udrželi. Obchodníci realizovali své objednávky zejména pod cenou 10350 s VPOC 10310. Včerejší profil tak potvrdil rovnováhu předchozího dne. Pokud se podíváme na objemový profil včerejší seance, high, které bylo rychle otestováno, se zdá být silné. Nebylo zde dostatečné množství objednávek, což by potvrdilo zájem o vyšší ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena hned na ceně close včerejšího dne. Nemáme tedy žádný otevírací gap, který by nám mohl poradit, jestli preferovat kupce nebo prodejce. Pokud se na trh podíváme z pohledu teorie aukce, otevřeli jsme nad rovnovážnou oblastí a mohli bychom nyní očekávat reakční prodejní aktivitu, kdy by se trh vrátil zpět do rovnováhy na cenu 10300, což je dlouhodobá HVN zóna. Jestliže máme preferovat tento scénář, je nutné aby prodejci ubránili cenu 10350 a zastavili případné rostoucí pohyby. Pokud bude 10350 proražena, je vhodné očekávat rostoucí pohyby směrem k 10385.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 29. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!