DAX 29. 9. 2015

DAX 29. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší denní analýzu na Daxu opět můžeme zařadit mezi velmi úspěšné předpoklady. Očekávali jsme reakční nákupní aktivitu k předchozí ceně VPOC 9675 a následné prodeje na cílovou zónu 9430. Upozorňovali jsme, že na této cestě mají prodejci před sebou drobný support na ceně 9490, na který je potřeba si dát pozor. Téměř dokonale byl náš předpoklad naplněn. Po otevření seance trh testoval 9675 a opravdu nalezl prodejce, kteří stlačili ceny až na 9490. Na této ceně jsme byli svědky drobné korekce o velikosti 40 bodů a následný pokračující výprodej směrem k 9430. Prodejní pohyb se zastavil 4 body před naší cílovou zónou, ale i tak můžeme považovat včerejší analýzu za úspěšnou.

29dax-vcera

Výsledek včerejší analýzy Daxu

Predikovat dnešní vývoj trhu je poměrně náročné po prvotním výprodeji od otevření seance. Dax otevřel prodejním gapem a okamžitě se vydal směrem od rozpětí včerejšího dne. Tento scénář nebyl tak nepravděpodobný vzhledem k jasné síle prodejců z včerejšího dne. Nejen že prodejci ovládli celou seanci, dokázali také uzavřít v blízkosti low, což jednoznačně svědčí o medvědím přesvědčení.

Pokud budou prodejci pokračovat, před sebou mají zóny LVN 9230 a 9200. Je však možné, že počáteční výprodej bude korigován a že se v rámci dnešního dne dočkáme uzavření dnešního prodejního gapu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

29dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!