DAX 3. 1. 2017

DAX 3. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 3. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Dlouhé klidné dny na Daxu jsou za námi. Po 8 seancích strávených v úzkém pásmu se Daxu konečně podařilo z této rovnováhy uniknout. Celý prosinec byli kupci velmi silní a prodejci je takřka nedokázali zastavit. Zpomalení trhu si někdo mohl na konci roku vykládat jako konec rostoucího trendu, avšak my jsme jej připisovali spíše svátečnímu období nízké volatility. Kupci odpočívali, aby mohli v novém roce odstartovat další rostoucí pohyby, které přišly se včerejší seancí. Dax prorazil mnoho cenových hladin a zastavil se až na high 11620. Odtud došlo ke korekci zpět k 11580, kde se vytvořila nová férová cena. Rostoucí pohyby byly velmi silné a volatilní. Prázdný objemový profil ukazuje, že v trhu nebyl nikdo, kdo by nákupům zabránil.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejší seance byla uzavřena silně longově. Býčí nálada ovládla i dnešní otevření trhu. Rychle prorazil high a pokračuje ve směru včerejší aktivity. Pokud budou kupci nadále agresivní, mohli by dosáhnout na další resistenci na 11700. Pokud se ranní break ukáže jako falešný a kupcům dojdou síly, očekáváme návrat zpět k nové férové ceně 11580. Pokud by se prodejcům podařilo dostat až pod 11565, je možné, že bychom se dočkali rychlejších prodejních pohybů z důvodu prázdného objemového profilu, ale vzhledem k síle kupců tento scénář nepředpokládáme.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!