DAX 3. 11. 2016

DAX 3. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 3. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Téměř 14 dní se kupci na Daxu museli hodně snažit, aby překonali rovnovážnou oblast a dostali se k ceně 10800. Jak to tak bývá, prodejní pohyby jsou většinou rychlejší a stejně tak se stalo poslední dva dny. Úterní výprodej okamžitě překonal rovnovážnou oblast a včerejší seance se zas tolik nelišila. Prodejci stále pokračují v převaze. Včerejší seance byla otevřena klesajícím gapem a kupcům se nepodařilo dostat zpět do rozpětí předchozího dne. Prodejní nálada pokračovala a Dax dosáhl nového aktuálního low na ceně 10320. Od této ceny se při pozdních hodinách seance kupci vzchopili na korekční pohyb a nakonec Dax uzavřel na 10375.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla odstartována v oblasti včerejšího uzavření trhu. Pokud se podíváme na objemový profil, ten nám radí nyní preferovat spíše nákupní aktivitu. Low bylo silně odmítnuto a rovnovážná oblast s férovou cenou je nad aktuální cenou na hodnotě 10430. Ze střednědobého objemového profilu je vidět LVN zóna 10330, která by mohla působit jako support pro kupce. Pro kupce tedy důležitý support 10330 a jejich cílem by měla být oblast 10430. Poslední dny jsou však v převaze prodejci a pokud budou pokračovat v agresivitě i dnes a prorazí support na 10330, už jen kousek mají k dosažení velmi důležité oblasti z daily grafu na ceně 10290. To je dlouhodobá HVN oblast, kam by se prodejci mohli pokusit dostat. Makroekonomický kalendář pro dnešní den je nabitý, proto pozor na případnou zvýšenou volatilitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!