DAX 3. 2. 2017

DAX 3. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 3. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla pomalejší již od začátku obchodování. I přes to, že jsme nedosáhli na 11560, tržní aktivita klesla. Od otevření byl trh nerozhodný, kam se vydá. Nakonec se kupcům podařilo dosáhnout předchozí férové ceny. Zde se příliš neohřáli, trh se držel spíše pod cenou 11650 a nakonec na této ceně uzavřel.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena uprostřed včerejší rovnováhy. Včerejší rovnováha je poměrně kvalitní, objemový profil ji jasně potvrzuje. Znamená to tedy, že start seance by mohl být pomalejší. Možná i z důvodu dnešního odpoledního NFP by ráno mohlo být méně aktivní. Pokud se z rovnováhy obchodníci vydají směrem na vyšší ceny, v cestě jim stojí resistence ve formě včerejšího close a VPOC předchozího dne na ceně 11650. To by mohl být odrazový můstek pro kupce. Pakliže tuto cenu využijí, očekáváme pokles k zmiňované dlouhodobé HVN 11560. Jestliže bude 11650 proražena, očekáváme pohyby vzhůru směrem k 11730.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!