DAX 3. 3. 2016

DAX 3. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pokles a reakční prodejní aktivita včera nastala, avšak nikoliv až k férové ceně předchozího dne. Trh se na 9690 zastavil, vytvořil low a vrátil se zpět k hlavní HVN 9760. Vzhledem k tomu, že je to dlouhodobá férová cena, kde obchodníci chtějí realizovat své pokyny, trh se v této oblasti zpomalil a opět potvrdil důležitost 9760.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírným rostoucím gapem. Včerejší rovnovážná oblast je poměrně pěkná a mohla by obchodníky lákat k reakční prodejní aktivitě. Tomuto scénáři by pomohla i statistiky uzavření gapu z minulosti. Dle našich statistik z ebooku vidíme, že gap o velikosti 27 bodů, jako máme dnes, byl uzavřen celkem s 80% úspěšností. Můžeme tak preferovat prodejce pro dnešní den. Pokud gap uzavřeme, vrátíme se opět na 9760, avšak mohli bychom dosáhnout až na včerejší VPOC 9730. Při proražení ještě níž máme zaznamenány zóny 9640 a 9585-9600. Pokud dnes trh bude opět růst, čekáme na zóny 9925 a 10000.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!