DAX 3. 3. 2017

DAX 3. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 3. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala v oblasti close. I přes to, že proražení high bylo s vysokou pravděpodobností, této situace jsme se nedočkali. Trh mírně klesl a spíše přešlapoval na místě. Cena 12065, kterou jsme zaznamenali jako HVN středeční seance, se stala i pro včerejší den důležitou oblastí, kde bylo realizováno nejvíce objemu. Nakonec byla seance uzavřena na ceně 12045 s jasně vyváženým objemovým profilem.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Páteční seanci Dax odstartoval ranním prodejním gapem. Otevřeli jsme o 35 bodů níže, než včera seance uzavřela. Běžně bychom nyní očekávali reakční nákupní aktivitu směrem zpět k včerejšímu close, avšak aktuální situace je trochu složitější. Otevřeli jsme pár bodů nad HVN oblastí 12000, která se stala několikrát cenou VPOC. Z toho důvodu by tato cena mohla nyní přitahovat tržní aktivitu a reakčních nákupů bychom se nemuseli dočkat. Pokud přeci jen budou kupci aktivnější, očekáváme postup k ceně 12065, což je včerejší VPOC. Naopak pokud budou aktivnější prodejci a podaří se jim projít i okolo ceny 12000, další s/r úrovní, která nás bude zajímat je cena 11955 jako první větší LVN. Tato cena by se mohla stát supportem.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!