DAX 3. 5. 2016

DAX 3. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Level 10160 byl na Daxu zajímavý již před několika dny. Včera opět tato cenová hladina potvrdila svoji důležitost, když zastavila rostoucí pohyby. I přes opakované atakování tato hladina vydržela jako resistence. Dax se od ní odrazil zpět na 10100, kde kupci znovu vstoupili do trhu a uzavřeli seanci na ceně 10150. Dle objemového profilu vidíme, že se rovnovážná oblast tvořila na vyšších cenách s férovou cenou 10150.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Vzhledem k tomu, že je cena 10150 včerejším close a také férovou cenou, je vhodné očekávat její testovaní v průběhu dnešní seance. V případě, že budou chtít dnes do trhu vstoupit prodejci, je to pro ně ideální hladina. Jejich cílem by pak mohlo být dosažení zóny 10090 a dlouhodobě 10020 – 10000. Pokud naopak 10150 nepodpoří prodejce a bude proražena, očekáváme test zóny 10200, což je price action level z páteční seance.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!