DAX 3. 6. 2016

DAX 3. 6. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 3. 6. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance po otevření otestovala ceny pod předchozím low. Kupci nastoupili do trh a dočkali jsme se reakční nákupní aktivity, o které jsme psali v ranní analýze. Cena 10220 dokázala kupce na moment zastavit a způsobila korekci, která však byla pouze dočasná. Kupci opět vstoupili do trhu a lineárním pohybem uzavřeli seanci na samotném high. Uzavření tímto typem nám naznačuje nerovnováhu trhu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Co bychom mohli očekávat pro dnešní seanci? Otevřeli jsme na high včerejší seance. Jak jsme zmínili, trh je v nerovnováze a mohl by se pokusit dostat zpět k rovnovážným cenám. Pokud budou po otevření seance aktivní spíše prodejci, jejich cílem je jasně cena 10215. Včerejší VPOC a nová střednědobá oblast HVN. V případě, že naopak do trhu vstoupí kupci a budou pokračovat ve vývoji, který ukázali na konci včerejšího dne, jejich cílem by mohla být nyní velmi zajímavá oblast 10310-10315. Je to střednědobá HVN a netestovaný VPOC seance 31. 5. Tyto zóny často bývají testovány a nabízejí zajímavé obchodní příležitosti. Pokud budou chtít prodejci zabránit rostoucím pohybům a býčímu směru, právě toto je oblast, kterou by se měli pokusit ubránit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 6. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!