DAX 3. 8. 2016

DAX 3. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 3. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Druhý výprodej v řadě. Včerejší seance byla otevřena v rovnovážné oblasti, kupci otestovali předchozí VPOC, na kterém byli zastaveni. Zde prodejci nastartovali silnou prodejní náladu, která trvala po zbytek obchodního dne. Pokud se podíváme na objemový profil, vidíme, že na cenách nad 10200 obchodníci nechtěli realizovat objednávky. Máme prázdný objemový profil. Co to nyní značí? Na vyšších cenách není zájem obchodovat, je tedy možné očekávat spíše aktivitu pod 10200 směrem k 10050.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírně pod close včerejšího dne, avšak uzavření gapu již máme za sebou. Nyní můžeme očekávat snahu o reakční nákupní aktivitu směrem k včerejšímu VPOC na 10190. Pokud budou kupci silní, resistence, která by je mohla dost pravděpodobně zastavit je na ceně 10205. Je to onen zlom ve včerejším objemovém profilu. Pokud tuto cenu prodejci neubrání a trh prorazí 10205, můžeme očekávat rostoucí pohyby, které by vymazaly ztráty včerejšího dne. Raději však preferujeme scénář, kdy cena zůstane pod 10205 pro dnešní seanci. Pokud prodejci budou opět agresivní a budou chtít pokračovat na nižší ceny, jejich cílem by měla být dlouhodobý VPOC na ceně 10050. To je tzv. férová cena, kde bylo realizováno nejvíce obchodních objednávek.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 3. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!