DAX 30. 1. 2017

DAX 30. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 27. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance nepřinesla moc zajímavých pohybů, ale o to zajímavější může být dnešní seance. V pátek se Dax pokusil v první hodině uzavřít čtvrteční VPOC, avšak selhal a vydal se relativně prudce testovat zatím netestovaný VPOC z prudkého trendového UP dne z 26.1.. Na VPOCu z 26.1. Dax nejdříve našel kupce, ale následně hodně zpomalili a prakticky již nedošlo k ničemu zajímavému do konce seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevírá s klesajícím gapem oproti pátku. Navíc Dax otevírá v oblasti nízkého objemu z 26.1.. Na dnešní seanci jsme připravili tyto hypotézy. První hypotéza počítá s tím, že by Dax mohl začít seanci reakční nákupní aktivitou směrem k pátečnímu close, kde by našel odpor prodejců a následně by se vydal níž testovat další oblast nízkého objemu, které končí na 11693. Druhá hypotéza počítá s tím, že by trh mohl být dneska opět pomalý a výsledkem seance by bylo vyplnění oblasti nízkého objemu mezi 11792-11752. Třetí seance počítá s rychlých shortem směrem k hranici nízkého objemu na 11693. Možné supporty na cestě dolů jsou 11749 (HVN), 11718 (začátek low volume oblasti), 11693  (konec low volume oblasti). Na cestě vzhůru jsou tyto rezistence : 11792 (krásná lvn z 26.1., 11813 VPOC+Close z pátku).

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 30. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!