DAX 30. 10. 2015

DAX 30. 10. 2015

Získejúčet.cz:

První scénář včerejší analýzy o návratu do rovnovážné oblasti k VPOC 10804 byl potvrzen. Po otevření trhu Dax mírně otestoval vyšší ceny, objevil prodejce, kteří nastolili prodejní náladu, a návrat do Value Area mohl začít. Přes VPOC předchozího dne se trh dostal velmi snadno, avšak mikro-kompozitní VPOC 10804 už prodejcům začal dělat problém. Nakonec byla i tato cena proražena a včerejší low tak bylo vytvořeno na 10741. Důležitost zóny 10804 opět potvrzuje uzavření seance. Uzavřeli jsme téměř na bod přesně na férové ceně posledních pěti dní.

Pro dnešní den můžeme opět očekávat aktivitu v blízkosti 10804. Otevřeli jsme mírně nad rovnovážnou oblastí včerejšího dne, takže se nám nabízí jako hlavní scénář prodejní pohyb směrem do Value Area k ceně close a VPOC 10804. Bude záležet jen na kupcích, jestli jim tato cena bude atraktivní pro nastolení býčích pohybů. Pokud 10804 prorazíme směrem dolů, můžeme očekávat obchodní aktivitu až k low swingu na 10686.

V případě agresivních nákupů ihned po otevření seance je vhodné sledovat reakci v okolí cen 10890 – 10920, což je high posledních dní, které nebylo jasně obchodníky přijato (prázdná oblast mikro-kompozitního profilu). Dlouhodobý cíl pro býky je cena 11000.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

30-10-15-dfax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!