DAX 30. 11. 2016

DAX 30. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 30. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Před otevřením včerejší seance vše mluvilo pro prodejce. Po silném prodejním dni, kdy Dax uzavřel přímo na low pod supportem 10575 se dalo očekávat, že budou prodejci chtít další pokles. Snažili se a podařilo se jim dostat se na cenu 10535, avšak zde byli zastaveni a nastoupila reakční nákupní aktivita. Kupci se dokázali probrat a vrátili trh nad cenu 10575. Podařilo se jim uzavřít na 10620 a smazat tak ztráty předchozího dne, avšak rovnovážná oblast a většina objemu včerejšího dne zůstala na nižších cenách. To je to, co nyní hraje do karet prodejcům.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírným rostoucím gapem, který byl okamžitě uzavřen. Dle teorie aukce se nyní nabízí reakční prodejní aktivita, kdy by se měli prodejci pokusit o pokles zpět ke včerejší férové ceně 10580. Support 10575 se proměnil z s/r zóny na zónu objemu, kde trh přešlapuje a realizuje mnoho objednávek. Včerejší test pod tuto cenu nemůžeme považovat za jasné proražení, kupci nakonec dokázali support ubránit.

Pro dnešní den je to z hlediska prodejců jasné, měli by se pokusit o návrat na 10575-10580. Uvidíme, jestli tato oblast zapůsobí jako support pro případné kupce. Naopak při pohledu na aktuální tržní dění ze strany kupců, ti by měli cílit k hlavní rovnovážné ceně 10670, která jasně označuje místo, kde bylo realizováno nejvíce objednávek.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

30-11-16

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 30. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!