DAX 30. 12. 2016

DAX 30. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 30. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší obchodní seance nakonec neskončila tak negativně, jako to vypadalo na začátku obchodního dne. Prodejci byli ze začátku agresivnější, avšak zmiňovaný potenciální support 11410 je skutečně zastavil. Od této ceny kupci rychle vymazali ranní ztráty a navrátili trh do oblasti předchozí zavírací ceny. Zde i včera Dax uzavřel a uzavření potvrdil také objemem objednávek.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucí gapem a uzavření tohoto gapu má vysokou pravděpodobnost. Po otevření totiž byla ihned otestována HVN 11465, od které se Dax prozatím odvrátil. K uzavření gapu a reakční prodejní aktivitě chybí jen opravdu málo. Pro dnešní den, jako poslední obchodní den tohoto roku, neočekáváme žádné extrémní pohyby. Dle naší analýzy očekáváme, že se Dax bude držet v oblasti 11410 – 11480, kde zakončí svůj obchodní rok 2016.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 30. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!