DAX 30. 9. 2016

DAX 30. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 30. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance nabídla opět velký prostor pro obchodní příležitosti. Denní rozpětí je přes 320 bodů, což je trojnásobek průměrného rozpětí. Zprvu se pokusili o zvraty kupci, avšak byli hned dopoledne zastaveni. Prodejci se tvrdě pustili do hry a nastartovali silný výprodej. Ten trval až k 10290. Opět byla tato cena potvrzena jako cena férová. Obchodníci zde opravdu považují Dax za dostatečně levný pro nákupy a současně dostatečně drahý pro prodeje.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Když se podíváme na včerejší objemový profil, nabízí nám hned několik oblastí, kde bylo realizováno více objednávek. Tím nám ale nedává moc informaci o rovnovážné oblasti. Ze včerejšího dne tedy nemůžeme jasně říci, které ceny jsou pro obchodníky rovnovážné. Dnešní seance byla otevřena mírně pod rozpětím včerejšího dne a Dax už se vrací zpět nahoru. Jasným cílem pro dnešní dopoledne je návrat na 10290 a otestování této ceny. Je to dlouhodobý VPOC, takže bychom mohli očekávat, že se trh bude okolo této ceny pohybovat do strany. Včerejší profil je plný prázdných míst bez objednávek, z toho důvodu by se mohl Dax pokusit tato prázdná místa otestovat a novým objemem objednávek prázdná místa vyplnit. Supportem pro dnešní den je HVN 10240, na které trh dnes otevřel.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 30. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!