DAX 31. 1. 2017

DAX 31. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 31. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Na vyšší cenách se Dax příliš dlouho neohřál. Z prvu to vypadalo na reakční nákupní aktivitu, avšak ta byla zastavena předchozím low, které bylo těsně nad námi zmiňovanou zónou LVN 11792. Od této chvíle prodejci převzali vládu nad trhem a podařilo se jim vrátit k nižším cenám s denním low na ceně 11660. Ke konci dne došlo ke korekci v pohybu a trh byl uzavřen na ceně 11715.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes Dax otevřel pod včerejší cenou close přímo uprostřed včerejší oblasti zvýšeného počtu objednávek s férovou cenou VPOC 11680. Nyní máme před sebou dva scénáře. Buď se kupcům podaří udržet aktuální ceny a pokusí se o další rostoucí pohyby, nebo převládne síla dlouhodobé rovnováhy, která přitahuje cenu Daxu níže a opět se vrátíme do oblasti, kde se celý leden tvořila významná rovnováha. Při scénáři č. 1 bude zajímavé, jak se trh popere s resistencí na 11730, což je včerejší druhá HVN. Mezi včerejšími HVN je LVN 11710, která by potřebovala zaplnit objemem. Naopak pokud se bude trh vyvíjet podle druhého scénáře, příliš zajímavých supportů v cestě nevidíme. Cílem prodejců by mělo být dosažení zóny 11575 jako hlavní férové ceny lednové rovnováhy. Minoritními supporty po cestě by mohly být ceny 11635 a 11610.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 31. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!