DAX 31. 5. 2016

DAX 31. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Od posledního odrazu od důležitého supportu 9760, který nastal 24. 5. 2016, Dax neustále roste. Již 5 seancí za sebou se podařilo nakupujícím obchodníkům uzavřít na vyšší ceně close. Stejně tak vždy pravidelně rostla rovnovážná oblast trhu. Přes široká denní rozpětí jsme se dostali až na 10350 (včerejší high). Denní rozpětí však začíná klesat a agresivita kupců vytrácet. To však mohlo být pro poslední dny způsobeno zejména sníženou obchodní aktivitou v USA.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seanci jsme otevřeli rostoucím gapem mimo rozpětí včerejšího dne. Vzhledem k tomu, že jsme v silném rostoucím trendu již 5 seancí za sebou bez menší korekce, očekáváme dnes pokles trhu do včerejšího rozpětí směrem k ceně 10315, což je jediná HVN v aktuální oblasti. Jestli se tak stane, bude rozhodovat aktivita na včerejším close. 10345 je totiž nyní možný support pro další kupce. Pokud bude tento support pokořen, korekčním poklesům by nemuselo nic bránit. Pokud však kupci budou pokračovat v krasojízdě, další zóny, na které by se mohli podívat jsou 10400 a 10440.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 31. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!