DAX 4. 1. 2017

DAX 4. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 4. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seanci na začátku ovládli kupci. Dokázali agresivně prorazit high předchozího dne a vypadalo to na pokračování dalších rostoucích pohybů. Tomu se však nestalo. Prvotní impuls byl zastaven, prodejci zabránili rostoucímu trhu. Pro tento případ jsme očekávali dosažení předchozího VPOC na ceně 11580. Přesně tak se stalo. Nejprve tato cena zafungovala velmi dobře jako support, ale nakonec byla proražena. Prodejní objednávky byly odstartovány zejména z rezistence na ceně 11620. Seance nakonec uzavřela v rovnovážné oblasti na ceně 11590.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírným rostoucím gapem v blízkosti férové ceny 11600. Trh se nachází ve včerejší rovnovážné oblasti. Včera se prodejcům podařilo dostat pod zmiňovaný support 11565, avšak žádné silné prodeje se nekonaly, spíše byl prodejní pohyb odmítnut a trh se navrátil zpět. Mohlo by to znamenat podporu pro rostoucí pohyby. Pokud se dnes objeví aktivní prodejci, určitě budou muset bojovat znovu s touto cenou. Jestliže se jim podaří ji překonat, očekáváme poklesy, které by mohly trvat až zpět k 11480. Pokud 11565 nebude proražena na jih, kupci musí překonat 11620, pokud budou chtít směřovat na vyšší ceny.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 4. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!