DAX 4. 10. 2016

DAX 4. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 4. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po včerejším odpočinku před sebou máme další obchodní seanci na Daxu. Navážeme na dění minulého týdne, protože bylo velmi zajímavé. Dax minulý týden několikrát ukázal, že cenu 10290 považuje opravdu za důležitou. Možná i díky zprávám o německé Deutsche Bank a její pokutě od amerických regulátorů Dax ve čtvrtek velmi rychle vyprodal právě zpět na 10290. Páteční seance otestovala ještě nižší ceny, avšak zde obchodníci nechtěli realizovat své objednávky. Prodeje byly silně odraženy agresivními nákupy. Všechny ztráty, které Dax ve čtvrtek utrpěl byly v pátek smazány. Kupci dokázali rychle vrátit ceny zpět na 10517. Zde na high seance uzavřela a bylo zde také realizováno nejvíce objednávek za celý den. Takový silný pohyb od low může značit, že kupci chtějí pokračovat v rostoucích pohybech.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance na Daxu otevřela mírným prodejním gapem, který byl okamžitě uzavřen. Otevření potvrdilo důležitost aktuálních cen. Pokud se podíváme na stranu kupců, budou mít dnes poměrně těžkou situaci. Musí udržet aktuální ceny, ideálně nastolit další rostoucí pohyby. Těžké to budou mít hlavně z toho důvodu, že pod sebou nemají příliš zón, které by je mohly podpořit ve formě supportu. Prázdné objemové profily posledních dní minulého týdne naopak mohou svádět obchodníky spíše k vyplňování prázdných míst novými prodejními objednávkami. V takovém případě očekáváme test konce LVN oblasti 10430. To by mohla být první úroveň supportu na nižších cenách. Jestliže kupci budou chtít udržet vyšší ceny Daxu, tuto cenu rozhodně musí ubránit a zastavit návrat k 10290. Na opačné straně máme zajímavé hladiny 10575 a následně 10620. Tyto HVN zóny by mohly působit jako resistence.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 4. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!