DAX 4. 11. 2015

DAX 4. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Pro včerejší den jsme upozorňovali na zóny 11000 a 10895. LVN zóna 10895 byla sice proražena o pár bodů, avšak splnila svůj cíl a naše očekávání. Byl to opravdu support pro nakupující obchodníky. Od této oblasti vstoupili do trhu kupci, kteří dokázali překonat celou rovnovážnou oblast předchozího dne. K závěru seance byla téměř otestována i zóna 11000, 1 bod chyběl k jejímu přesnému testování. Prodejci nakonec dokázali vrátit ceny zpět do rovnovážné oblasti a zde uzavřít seanci.

Dnešní otevření seance je ve znamení kupců. Bez problémů se dostali na cenu 11000, na které nyní probíhá souboj mezi oběma stranami tržní aktivity. Pokud kupci souboj vyhrají, čeká je cena 11035 jako dlouhodobá HVN. Pokud naopak budou v bitvě úspěšnější prodejci, můžeme očekávat návrat na včerejší close či dokonce propad k ceně 10914, což je včerejší VPOC.

Pokud naopak dnes budeme svědky korekčních pohybů, můžeme očekávat test 10895 jako poslední hranici před prázdnou strukturou včerejšího profilu. Zde je poslední zóna pro kupce. Pokud 10895 neubrání, může se trh vrátit zpět do rovnovážné oblasti předchozích dní.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

04-11-15-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!