DAX 4. 11. 2016

DAX 4. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 4. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena v blízkosti předchozí zavírací ceny a prodejci se ihned vydali testovat nižší hladiny. Na zmiňované LVN zóně 10330 došlo k odrazu a prodejci byli na část dne zastaveni. Nákupní pokusy však byly zastaveny na ceně 10400. Prodejci opět vstoupili do trhu a způsobili další den uzavřený v červených číslech.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem, který byl v zápětí uzavřen. Prodejci mají nyní opravdu na dosah důležitou HVN z dlouhodobého grafu na 10290. Ta by mohla nyní zapůsobit také jako support. Pokud se podíváme na objemový profil, stále máme větší část objemu na vyšších cenách a proto by se mohli kupci pokusit o korekci posledních výprodejových dnů. Měli by se pokusit dosáhnout alespoň na 10380, což je dlouhodobá HVN a včerejší VPOC. Pokud by na tuto cenu dosáhli, trh by se mohl stabilizovat. Nezapomínejme, že dnes máme první pátek v měsíci, čeká nás tedy NFP report a s ním zvýšená volatilita, proto pozor na otevřené pozice před víkendem, které by mohly být ovlivněny zvýšenou volatilitou.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 4. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!