DAX 4. 12. 2015

DAX 4. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší den byl napříč všemi obchodními instrumenty velmi nebezpečný. Zvýšená volatilita se nevyhla ani Daxu. Denní rozpětí cca 680 bodů je enormní a více než 3x převyšuje průměrnou hodnotu. Po otevření seance se trh vydal reakční nákupní aktivitou zpět do rovnovážné oblasti předchozího dne. Pohyb se zastavil téměř na high a následně byly spuštěny agresivní výprodeje pod tíhou makroekonomických událostí. Včerejší aktivita v první půli seance připomíná situaci “pump & dump”, kdy trh nejprve posiluje a v zápětí nastane agresivní výprodej.

Včerejší aktivitou jsme se dostali do distribuce na cenách 11100 až 10650, kde převládala jako férová cena 10805. Nyní se nacházíme na spodní hranici této distribuce, která včera zastavila prodejní objednávky. Můžeme očekávat obchodní aktivitu uvnitř distribuce, nad cenou 10650, ovšem pouze v případě, že tato cena bude fungovat jako support a prodejci ji nedokážou prorazit.

I pro dnešní den je potřeba se připravit na zvýšenou volatilitu a to zejména ve 14:30, kdy je na plánu vyhlášení NFP. Nikdy není příjemné ukončit obchodní týden velkou ztrátou, proto doporučujeme dnes obchodovat velmi opatrně.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

4-12-15-es

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 4. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!