DAX 4. 3. 2016

DAX 4. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Dlouhodobá HVN zóna 9760 jasně dokazuje svoji důležitost. Včerejší seancí se prakticky nic nezměnilo. Po otevření trhu následovala reakční prodejní aktivita, na kterou jsme upozorňovali. Statistika z ebooku tak byla znovu potvrzena a 27 bodový gap si připisuje další úspěch. Reakční aktivita trvala krásně až na VPOC předchozího dne. Od něj se kupci pokoušeli o rostoucí pohyby, avšak neměli dostatek sil, a tak šel Dax včerejší seanci spíše do strany a uzavřel mírně nad 9760. Objemový profil můžeme považovat za tzv. vyvážený den.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejší seance nám nenabídla žádné nové informace. Pro dnešní den tedy nemáme od čeho se úplně odrazit. Jsme v dlouhodobé rovnováze v blízkosti 9760, která stále působí jako magnet. Trh  by mohl být ze začátku pomalejší, avšak odpolední NFP by ho mohlo značně rozpohybovat. Zóny pro dnešní den zústávají stejné. Nad aktuální cenou je to zejména 9920 jako HVN oblast. Dále pak 10000. Naopak pod trhem je velmi zajímavá 9640, což je aktuálně netestovaný VPOC ze seance 1. 3. 2016. Pokud bude tato cena proražena, další zónou, kde by kupci měli vstoupit do dlouhých pozic, pokud chtějí pokračovat v nákupní náladě, je cena 9585 – 9600 jako hlavní LVN dlouhodobého profilu.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 4. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!