DAX 4. 5. 2016

DAX 4. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včera jsme na Daxu zažili silný výprodej. Kupci nebyli schopni ani uzavřít gap. Pokud se podíváme na včerejší objemový profil, vidíme naprosto prázdnou oblast bez objednávek. Až na ceně 10020 se objednávky začaly mírně kumulovat a nová rovnovážná oblast byla vytvořena okolo férové ceny 9965. Je patrné, že ceny 10020 a výše byly odmítnuty. 9965 je nyní cena, kdy kupci i prodejci považují trh za vyvážený.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena bez gapu v rovnovážné oblasti předchozího dne. Trh je zatím pomalý. Dokud neopustíme aktuální zahuštěnou oblast, není jasné, jakou aktivitu pro dnešní den očekávat. V případě, že budou pokračovat prodeje a prorazíme včerejší low 9930, očekáváme dosažení LVN zóny 9900. Zde by měli do trhu vstoupit kupci, pokud chtějí zabránit dalším poklesům směrem k ceně 9800. V případě, že aktuální zahuštěnou oblast prorazíme na vyšší ceny, by se kupci měli pokusit otestovat včerejší hodnoty prázdného objemového profilu. Resistencí je nyní 10020 jako HVN a dále 10045 LVN. Pokud tyto ceny prorazíme, očekáváme test HVN 10100.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

4-5-16

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 4. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!