DAX 4. 7. 2016

DAX 4. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 4. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance opět potvrdila, že se trh snaží vzpamatovat z poklesu díky odlhasování vystoupení Spojeného království z EU. Po otevření trhu se nejprve prodejci snažili dostat do předchozí rovnovážné oblasti, avšak na LVN zóně 9645 byli zastaveni silnými kupci. Ti vstoupili do svých dlouhých pozic a díky tomu seance uzavřela v zelených číslech. Při pohledu na objemový profil vidíme, že rovnovážná oblast s férovou cenou se posunuly nahoru, což značí, že obchodníci chtějí realizovat své objednávky na vyšších cenách.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Hlavní zóny máme stále jasné. Jsou jimi hlavní HVN z dlouhodobého pohledu 9850, ke které by se nyní měli kupci snažit dostat. Na druhé straně se nabízí VPOC pobrexitových dní na ceně 9590. Dnešní seance byla otevřena na hodnotě 9760, což je otevření rostoucím gapem o velikosti cca 20 bodů. Takový gap bývá velmi často v dané seanci uzavřen. Pokud bude gap uzavřen, právě hodnota pátečního close by mohla být odrazovým můstkem pro nové kupce. Jestliže kupci budou agresivní již od začátku seance, jejich cílem je jasně 9850, která už je opravdu na dosah. Pokud dnes kupci nebudou tolik agresivní, očekáváme obchodní aktivitu na cenách páteční seance i z důvodu možné snížené volatility při americké seanci, která bude z důvodu oslav dnešního svátku Dne nezávislosti USA uzavřena.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 4. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!